top of page
  • Writer's pictureMedon

👩‍⚕️ Kuru ārstu izvēlēties? (2. daļa)

Updated: Oct 11, 2022


Medon piedāvātās attālinātās ārstu vizītes palīdz visērtākajā un ātrākajā veidā konsultēties pie profesionāliem un uzticamiem savas nozares speciālistiem.
Photo by Burst on Unsplash

Medon piedāvātās attālinātās ārstu vizītes palīdz visērtākajā un ātrākajā veidā konsultēties pie profesionāliem un uzticamiem savas nozares speciālistiem. Bet kā zināt, pie kura ārsta vērsties konkrēto sūdzību gadījumā? Par iespējām, ko siedz ģimenes ārsta, internista, urologa, pediatra-miega speciālista, kardiologa, fizioterapeita, psihologa un uztura speciālista konsultācijas, stāstām ierakstā Kuru ārstu izvēlēties? Nu ir kārta izpētīt, kādos gadījumos konsultēties pie citiem Medon platformā atrodamajiem medicīnas speciālistiem!

 

Ko dara Ä·irurgs?

Ķirurga profesija lielākoties asociējas ar operāciju zālēm – taču vizīte pie ķirurga ne vienmēr nozīmē operāciju! Ķirurgs ir ārsts, kas specializējas ārstēšanā ar ķirurģiskām manipulācijām – pārsēju uzlikšanu, brūču ārstēšanu, ķirurģisku iejaukšanos. Ārsts uzklausīs sūdzības, noteiks papildu diagnostiku, ja tāda nepieciešama, un centīsies izārstēt ar iespējami minimālu iejaukšanos. Ķirurgi mēdz specializēties noteiktā jomā, piemēram, torakālais ķirugs palīdzēs plaušu, barības vada, krūšu kurvja sienas un citu krūškurvī esošu orgānu slimību gadījumā.

Medon konsultējošie ķirurgi:

Medon konsultējošie sirds ķirurgi:

Medon konsultējošie asinsvadu ķirurgi:

Medon konsultējošie torakālie ķirurgi:

 

Ko dara dermatologs?

Dermatologs ir ārsts, kas padziļināti apguvis ādas slimību diagnostiku un ārstēšanu. Tāpat dermatologs var palīdzēt saskatīt ādas stāvokļa saistību ar iekšķīgām saslimšanām. Speciālists ne vien ieteiks medikamentus, ja tādi nepieciešami, bet arī konsultēs par dzīvesveida, ādas kopšanas un uztura ietekmi uz ādas veselību un sniegs padziļinātas rekomendācijas situācijas uzlabošanai.

Medon konsultējošie dermatologi:

 

Ko dara gastroenterologs?

Pie gastroenterologa jāvēršas, ja piemeklējušas ilgstošās sāpes vēderā, dedzināšana, vēdera izejas traucējumi vai cits ar gremošanas sistēmu saistīts diskomforts. Ārsts sniegs rekomendācijas papildus izmeklējumu veikšanai, konsultēs par izmeklējumu un analīžu rezultātiem, ieteiks atbilstošāko ārstēšanu un izrakstīs nepieciešamos medikamentus.

Medon konsultējošie gastroenterologi:

 

Ko dara otolaringologs?

Otolaringologs mēdz būt atpazīstams ar apzīmējumu LOR's un specializējas ausu, deguna un kakla slimību diagnostikā un ārstēšanā. Ārsts var palīdzēt ne tikai akūtu sāpju, bet arī ilgstoša diskomforta gadījumā, palīdzot atrisināt problēmas, kas ietekmē dzīves kvalitāti. Sākot no kakla sāpēm līdz dzirdes pasliktināšanās gadījumiem – ja vaina skārusi ausis, degunu vai kaklu, ir vērts konsultēties ar otolaringologu.

Medon konsultējošie otolaringologi:

 

Ko dara traumatologs ortopēds?

Traumatologs ortopēds ir ārsts, kura pārziņā ir skeleta un muskuļu sistēmas ārstēšana. Pie šī speciālista iesakām vērsties, ja nomoka sāpes mugurā, locītavās vai pēdās, ja ir deformācijas skeletā, kaulos, tāpat arī lūzumu, izmežģījumu un sastiepumu gadījumā. Traumatologs ortopēds izveidos ārstēšanas plānu, kas var iekļaut, piemēram, masāžu, fizioterapiju, blokādes vai ķirurģiskas manipulācijas.

Medon konsultējošie traumatologi ortopēdi:

 

Ko dara onkologs Ä·Ä«mijterapeits?

Onkologs ķīmijterapeits ārstē pacientus labdabīgu un ļaundabīgu veidojumu jeb audzēju gadījumos. Speciālists palīdzēs ar dzīvesveida un uztura rekomendācijām onkoloģiskiem pacientiem, imūnatbalstošu un imūnmodulējošu, orgānu sistēmas atbalstošu terapiju, sniegs rekomendācijas par organismu atbalstošām metodēm pirms un pēc ķīmijterapijas, ķirurģijas vai staru terapijas.

Medon konsultējošie onkologi ķīmijterapeiti:

 

Kā pieteikties attālinātajai vizītei?

Kad izvēlēts vajadzībām atbilstošākais ārsts, piesaki vizīti ar pāris klikšķiem ŠEIT! Turpat vari apskatīt visus speciālistus visdažādākajās ārstniecības nozarēs, kas sniedz attālinātās ārstu konsultācijas Medon platformā. Izmēģini, cik ērti un vienkārši iespējams saņemt lielisku speciālistu palīdzību!


Comments


bottom of page