top of page
  • Medon

šŸ¤™Ā Attālināto konsultāciju ieguvumi

Updated: Oct 11, 2022


Kas ir attālinātās ārstu konsultācijas un kādēļ ir vērts pārvarēt skepsi, lai tās izmēģinātu? Kā video konsultācijas var padarÄ«t Tavu dzÄ«vi ērtāku un Tevi paÅ”u ā€“ veselāku?

Kas ir attālinātās ārstu konsultācijas un kādēļ ir vērts pārvarēt skepsi, lai izbaudÄ«tu ievērojamus ieguvumus? Kā video konsultācijas var padarÄ«t Tavu dzÄ«vi ērtāku un droŔāku, bet Tevi paÅ”u ā€“ veselāku? Laiks iepazÄ«t telemedicÄ«nas priekÅ”rocÄ«bas!

Ā 

Aci pret aci ar speciālistu

Ārstu konsultācijas attālināti norit lÄ«dzÄ«gi kā klātienē, tikai ērtāk ā€“ visu no vizÄ«tes pieteikÅ”anas lÄ«dz video konsultācijai un ārsta rekomendācijām atradÄ«si vienuviet, Medon platformā. Ātri un vienkārÅ”i reÄ£istrējies un pieraksties pie vajadzÄ«gā speciālista, izvēloties piemērotāko vizÄ«tes laiku. Kad bÅ«s pienācis laiks pieteiktajai vizÄ«tei, speciālists uzsāks video zvanu Medon platformā, un Tev atliks vien pievienoties zvanam. Pēc video konsultācijas ārsts sagatavos ieteikumus tālākai rÄ«cÄ«bai veselÄ«bas uzlaboÅ”anai, ko atradÄ«si savā Medon profilā. Ērti un vienkārÅ”i!

Ā 

Jebkurā vietā un laikā

Ar Medon vizÄ«tes vietu un laiku ierobežo tikai Tavas vajadzÄ«bas un vēlmes. KvalitatÄ«vu speciālista konsultāciju vari saņemt neizejot no mājām, tālā atvaļinājumā vai darbavietā, agrā rÄ«ta stundā vai vēlā vakarā. Piesakot vizÄ«ti, Tu vari izvēlēties tās sākuma laiku no 7.00 lÄ«dz 23.00, kā arÄ« ierosināt trÄ«s dažādus norises laikus. Tev nav jāparedz laiks ceļam pie ārsta un no tā, jālÅ«dz pārtraukums darbā vai jāsameklē auklÄ«te mazuļiem, vizÄ«te notiks Tev vispiemērotākajā vidē un laikā, vienkārÅ”i pievienojoties video zvanam.

Ā 

DroŔība pirmajā vietā

VeselÄ«ba un droŔība ir neatdalāmas vērtÄ«bas. Mēs esam par to padomājuÅ”i vairākos lÄ«meņos. Medon platformā Tavi dati ir pilnÄ«gā droŔībā ā€“ gan video zvana, gan medicÄ«niskās vēstures uzglabāŔanas risinājumi ir konfidencionāli un droÅ”i. Tāpat Tavu droŔību nodroÅ”ina automātisks e-pieraksts, kas novērÅ” datu plÅ«Å”anu caur vairākām rokām, kā arÄ« online konsultācijas bÅ«tÄ«ba, kas ļauj pakalpojumu saņemt, nedodoties uz medicÄ«nas iestādēm klātienē. Nav noslēpums, ka atraÅ”anās publiskās vietās Å”obrÄ«d palielina risku inficēties ar Covid-19, un medicÄ«nas iestādēs ir Ä«paÅ”i augsta iespēja saÄ·ert kādu nepatÄ«kamu vÄ«rusu. Izmantojot attālinātās konsultācijas, Tu no Ŕī riska pasargā gan sevi, gan mājiniekus.

Ā 

Padziļināta pieeja

Nereti doÅ”anās pie ārsta rada satraukumu un steigu, kas liek aizmirst bÅ«tiskus jautājumus un ārsta norādÄ«jumus. Medon e-veselÄ«bas pieeja ļauj nosÅ«tÄ«t ārstam Ä«su sÅ«dzÄ«bu aprakstu jau piesakot vizÄ«ti, lai speciālists var sagatavoties gaidāmajai konsultācijai iepriekÅ”. Ja nepiecieÅ”ams, video vizÄ«tes laikā bÅ«s ērti parādÄ«t ārstam medikamentus, ko jau lieto, mierÄ«gā, ierastā un droŔā vidē arÄ« jautājumi raisÄ«sies vieglāk un bez mulsuma. Pēc katras vizÄ«tes speciālists aizpildÄ«s konsultācijas aprakstu, lai dokumentētu izrunāto un norādÄ«tu nākamos soļus veselÄ«bas stāvokļa uzlaboÅ”anai. Viena no ērtākajām Medon funkcijām ir droÅ”a medicÄ«niskās vēstures apkopoÅ”ana vienuviet ā€“ piekļūsti tai kur un kad vien vēlies.

Ā 

Neciet un neatliec!

Nereti ārsta vizÄ«tes mēdzam atlikt. Sākotnēji gaidām un ceram, ka simptomi pāries paÅ”i no sevis. Var bÅ«t sareģīti izbrÄ«vēt laiku ikdienas pienākumu vidÅ«, var gadÄ«ties, ka esam atvaļinājumā vai komandējumā, Å”obrÄ«d ā€“ varbÅ«t pat karantÄ«nā vai izolācijā. Kad apņēmÄ«bas pilni zvanām uz medicÄ«nas iestādi, mēdz izrādÄ«ties, ka rinda, lai tiktu uz vizÄ«ti pie nepiecieÅ”amā speciālista, stiepjas nedēļām un pat mēneÅ”iem ilgi. Ārstu konsultācijas online palÄ«dz pārvarēt Ŕīs barjeras, ļaujot neatlikt vizÄ«ti un palÄ«dzÄ«bu saņemt ātrāk. Tas ne vien pasargā no ilgstoÅ”a diskomforta un sāpēm, bet ļauj arÄ« novērst stāvokļa saasinājumu un lielāku kaitējumu veselÄ«bai. RÅ«pēties par veselÄ«bu ir kļuvis tik ērti kā nekad, izmanto Å”o iespēju!153 views0 comments
bottom of page