top of page
  • Writer's pictureMedon

🤙 Attālināto konsultāciju ieguvumi

Updated: Oct 11, 2022


Kas ir attālinātās ārstu konsultācijas un kādēļ ir vērts pārvarēt skepsi, lai tās izmēģinātu? Kā video konsultācijas var padarīt Tavu dzīvi ērtāku un Tevi pašu – veselāku?

Kas ir attālinātās ārstu konsultācijas un kādēļ ir vērts pārvarēt skepsi, lai izbaudītu ievērojamus ieguvumus? Kā video konsultācijas var padarīt Tavu dzīvi ērtāku un drošāku, bet Tevi pašu – veselāku? Laiks iepazīt telemedicīnas priekšrocības!

 

Aci pret aci ar speciālistu

Ārstu konsultācijas attālināti norit līdzīgi kā klātienē, tikai ērtāk – visu no vizītes pieteikšanas līdz video konsultācijai un ārsta rekomendācijām atradīsi vienuviet, Medon platformā. Ātri un vienkārši reģistrējies un pieraksties pie vajadzīgā speciālista, izvēloties piemērotāko vizītes laiku. Kad būs pienācis laiks pieteiktajai vizītei, speciālists uzsāks video zvanu Medon platformā, un Tev atliks vien pievienoties zvanam. Pēc video konsultācijas ārsts sagatavos ieteikumus tālākai rīcībai veselības uzlabošanai, ko atradīsi savā Medon profilā. Ērti un vienkārši!

 

Jebkurā vietā un laikā

Ar Medon vizītes vietu un laiku ierobežo tikai Tavas vajadzības un vēlmes. Kvalitatīvu speciālista konsultāciju vari saņemt neizejot no mājām, tālā atvaļinājumā vai darbavietā, agrā rīta stundā vai vēlā vakarā. Piesakot vizīti, Tu vari izvēlēties tās sākuma laiku no 7.00 līdz 23.00, kā arī ierosināt trīs dažādus norises laikus. Tev nav jāparedz laiks ceļam pie ārsta un no tā, jālūdz pārtraukums darbā vai jāsameklē auklīte mazuļiem, vizīte notiks Tev vispiemērotākajā vidē un laikā, vienkārši pievienojoties video zvanam.

 

Drošība pirmajā vietā

Veselība un drošība ir neatdalāmas vērtības. Mēs esam par to padomājuši vairākos līmeņos. Medon platformā Tavi dati ir pilnīgā drošībā – gan video zvana, gan medicīniskās vēstures uzglabāšanas risinājumi ir konfidencionāli un droši. Tāpat Tavu drošību nodrošina automātisks e-pieraksts, kas novērš datu plūšanu caur vairākām rokām, kā arī online konsultācijas būtība, kas ļauj pakalpojumu saņemt, nedodoties uz medicīnas iestādēm klātienē. Nav noslēpums, ka atrašanās publiskās vietās šobrīd palielina risku inficēties ar Covid-19, un medicīnas iestādēs ir īpaši augsta iespēja saķert kādu nepatīkamu vīrusu. Izmantojot attālinātās konsultācijas, Tu no šī riska pasargā gan sevi, gan mājiniekus.

 

Padziļināta pieeja

Nereti došanās pie ārsta rada satraukumu un steigu, kas liek aizmirst būtiskus jautājumus un ārsta norādījumus. Medon e-veselības pieeja ļauj nosūtīt ārstam īsu sūdzību aprakstu jau piesakot vizīti, lai speciālists var sagatavoties gaidāmajai konsultācijai iepriekš. Ja nepieciešams, video vizītes laikā būs ērti parādīt ārstam medikamentus, ko jau lieto, mierīgā, ierastā un drošā vidē arī jautājumi raisīsies vieglāk un bez mulsuma. Pēc katras vizītes speciālists aizpildīs konsultācijas aprakstu, lai dokumentētu izrunāto un norādītu nākamos soļus veselības stāvokļa uzlabošanai. Viena no ērtākajām Medon funkcijām ir droša medicīniskās vēstures apkopošana vienuviet – piekļūsti tai kur un kad vien vēlies.

 

Neciet un neatliec!

Nereti ārsta vizītes mēdzam atlikt. Sākotnēji gaidām un ceram, ka simptomi pāries paši no sevis. Var būt sareģīti izbrīvēt laiku ikdienas pienākumu vidū, var gadīties, ka esam atvaļinājumā vai komandējumā, šobrīd – varbūt pat karantīnā vai izolācijā. Kad apņēmības pilni zvanām uz medicīnas iestādi, mēdz izrādīties, ka rinda, lai tiktu uz vizīti pie nepieciešamā speciālista, stiepjas nedēļām un pat mēnešiem ilgi. Ārstu konsultācijas online palīdz pārvarēt šīs barjeras, ļaujot neatlikt vizīti un palīdzību saņemt ātrāk. Tas ne vien pasargā no ilgstoša diskomforta un sāpēm, bet ļauj arī novērst stāvokļa saasinājumu un lielāku kaitējumu veselībai. Rūpēties par veselību ir kļuvis tik ērti kā nekad, izmanto šo iespēju!Comments


bottom of page